Новак
DesignArt 'Bench in Park By the Pions Flowers Trational Print на природно бор дрво

DesignArt 'Bench in Park By the Pions Flowers Trational Print на природно бор дрво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 671.84

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . детали за детали за детали за дрвото малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно печатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : пејзажи Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Зелена 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Затоа што тој е секогаш во движење Тој ќе ги сака ткаените шорцеви на момчињата Cheetah Овие шорцеви со лесн

Нашите без граници Juniors Corduroy Shacket е совршено комплетно парче за вашата зимска сезона Вие не сакате да го �

Направени од мека и брзо сушење ткаенина, овие стебла за пливање Georgeорџ Еборд за мажи и големи мажи се су

Инспирирајте весел и празничен дух со украси за време на празниците, во форма на бело стакло...

Piиво Поло на Georgeорџ Машки работи за секој окусон од деловни активности до вашите активности за викенд О�

Mens 1 / 4 CTW лабораториски дијамантски волфрам, сепак, неодамна, исто така е пронајден спарен со модерен алт

Постудените денови се исполнети со удобност кога таа ја носи оваа јакна за пуловер на Шерпа од правдата

Доживотна гаранција ixir asZenfone 3 Ultra Zu680kl Charger 3 ft TypeC 2.0 Кабелски комплет од Truwire (1 Брз полнач за автомобили+ 1 w

Лизгајте ги овие слајдови на градиенти од Foco на денот на играта за да додадете дополнителен елемент на т

Обележете го вашиот стил со овој уникатен моден прстен со дијаманти Изработено во 10к жолто злато ова сп�

Момчиња мода на четкичка за патики, перници за перници, флексибилна надворешна плоча за патики за удобн�

Оваа прекрасна розова и сина афроамериканка жена V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на м

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Цврст ѓердан од starвезда од не'рѓосувачки челикМатеј 22 : 37 Дизајн на розови кутии, произведува и пазари ра

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll