Новак
Атлетски работи женска активна маица за изведба на долг ракав

Атлетски работи женска активна маица за изведба на долг ракав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Одете до теретана во овој врв со долги ракави што е мек, дише и лесен. Оваа ставка е совршена како парче слоеви или се носи самостојно. Ткаенината за губење ве одржува ладно и суво. Завршено со детали за женски засолништа и странични отвори за движење. Директно одговара. Странични парчиња на полите за леснотија на движење. Детали за цвест на ракав. Лесна и мека. ДОГОВОР. 94% полиестер 4% спандекс. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, не користете омекнувачи, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете пријатен слој во вашата гардероба без ова, без граници на руно пуровер Одликувајќи се со сите, �

Kristie Bootcut, Пант, Active Kristie Bootcut Pant, доаѓа во нашата издржлива 90% памук и 10% измислица на спандекс што е лесна з

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Иберија Jackек Мекерел е висококвалитетен, одржливо извори на конзервирана морска храна, кој нуди и одлич

Прославете ја вашата бескрајна романса со овој симбол на loveубов и заедништво Изработено во 10К злато, ов�

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска ма

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент...

Камерон е впечатлива нова колекција во затворен простор / отворено во тренд напред нијанси на индиго и м

Трио на привлечни обрасци и дизајни Овие дела ќе додадат уникатно чувство за стил во секоја просторија �

Advics UltraPremium OE керамички подлога за сопирачки, сет, w / shims advics керамика OE формулирана подлога за сопирачки,

Scroll