Новак
Начин да ја прославиме маицата за момчиња од Америка и резервоарот, 2-пакет, големини 2T-5T

Начин да ја прославиме маицата за момчиња од Америка и резервоарот, 2-пакет, големини 2T-5T

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Летното гардероба на вашето момче за дете само што доби симпатично, удобно ажурирање со овој два пакувања на врвови од пат за да слави. Дизајнирано со забавни графички отпечатоци на патриотски инспирирани детали, оваа маица за момчиња за мали деца и сетот на резервоарот е направен во мека, дише ткаенина. Совршено за следната скара, огномет на четврти јули и пошироко, овие кратки ракави и без ракави врвови се со неговите омилени шорцеви за целосен стил. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 резервоар. Карактеристики на маицата : екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; Предниот графички принт. Карактеристики на резервоарот : екипаж; стил на пуловер; без ракави; сите отпечатоци. Маицата и резервоарот за момчиња на мали деца се поставени од пат за да слават.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Winsor & Newton Fineliner, Indigo, .3mm Winsor & Newton Fineliner Pen одговара на секој стил на скицирање и цртање Се одликува со непре�

Ние ги сакаме Паломас и П Пенливиот грејпфрут постои од една причина : да го направите вашиот палома спе�

Овој корисен комплет за продажба на гаражи вклучува три ламинат картон со отпорен на сите временски усл

Interdesign Una Plunger е паметен додаток на секоја бања Потребна е во кој било дом, клипот е опфатено во сјајно бел

Групав мачка "Вие ја нарекувате таа храна " овална сад за миленичиња, бела, 6,5 "незгодна мачка што ја нарек

Покажете го вашиот дух со овој стопер за хромирано вино со графики со лого во боја Црниот силиконски сто

Внесете го целото домаќинство во духот на сезоната со тоа што ќе пронајдете место за да го покажете ова �

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Уметник : Филип Hugonnardsubject : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галеријаобвиткано платн

Ставете малку розова боја во вашиот изглед и додадете малку талент на вашата коса оваа Ноќта на вештерк�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка ли�

Време на одмор 40ct 60мм црно распрскувачки украс совршен за вештачки, како и свежо исечени дрвја Време на �

Оваа ограда од зелена боја 18 "дрвена полулопатка може да се користи за подобрување и контрола права лини

Добијте ја потребната поддршка додека работите надвор со оваа глава на резервоарот за градник Наменето

Scroll