Новак
Кујсинарт Тоб-тостер печка

Кујсинарт Тоб-тостер печка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Денешниот зафатен стил на живот ја направи мултифункционалната печка на countertop попопуларна од кога било. Овој бројлер на печката за тостири на кујната има одлично чувство за стил, три разноврсни опции за готвење, најсовремени електронски контроли на допир и капацитет доволно голем за да го остави двојно како втора печка. Cuisinart прави печење на целото пилешко, риба од риба или печење 6 парчиња леб лесно како пита! Cuisinart TOB-155 Капацитет на печката во рерна : 0,60 ft��. Капацитет на рерна : 0,60 ft��. Функции : Печете, брош, тост, повторно загревање, одмрзнување. Потрошувачка на енергија : 1500 W. Функции : Печете, брош, тост, повторно загревање, одмрзнување. Потрошувачка на енергија : 1500 W. Боја на производот : црна. Боја на производот : црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Бета сака да експеримент

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба

Отпорен на лизгање : ASTM F1677 (Марк II); Отпорен на нафта : ASTM D471 чизми за чипка со чипка со подножје на Ендороп

Меки, дишечки и стилски, овие шепоти за дневникот од jacеклин интимти се оние во кои сакате да го поминете

Бидете уверени за нула нарушување или кражба со ова тешки челик конструирано поштенско сандаче за монт�

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно Боја : Rosegold...

Забавна храна исполнува возбудливи бои на овој правоаголен полиестерски килим Прецизните градежни кар

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа Небото

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Јакната „Беверли Хилс Поло Клуб Раглан“ е стилска, топла и удобна за носење Направено е од волна и поли�

Кафе Париз, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина боја, ова лико

Децата ќе ги имаат сите муниција што им е потребна и ќе се подготват со торбата со муниција Nштрајк...

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Со асортиман на големини и стилови, како што се врам�

Без граници панталони од зелена салата не се разноврсен стил со десно разгорена нога и ласкава широка л�

Уметник : Ширли Новаксубјект : Animals Tyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметни

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

Лизгајте се во овие симпатични Triple Stack Skinny фармерки од без граници и сте подготвени за секоја пригода...

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Овој сет на две крајни табели е совршено парче за секоја дневна соба или спална соба Овие крајни табели �

Без граници на врвот на чипката не се карактеризира со деликатна исечка чипка на чипка околу полите и де

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа машка графичка мачка со теми од Колорадо...

Scroll