Новак
Тркачи на главата на ножот -глава - никулци

Тркачи на главата на ножот -глава - никулци

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Оваа возбудлива нова линија на возила комбинира Smash-Up Derby ™ со Rock ‘Em, Cock‘ Em Robots® за уникатна нова шема за игра на возила. Подигнат од моќен мотор за влечење, копачки-хец симулира средновековно џуџиња со неколку модерни пресврти. Шест возбудливи колекционерски ликови се соочуваат во битка за да видат кои можат да ја задржат главата - буквално. Дефинирајте го бојното поле, насочете го вашето возило кај вашиот противник, повлечете се за максимален интензитет и оставете да зумирате едни кон други. Директните хитови резултираат во главата на губитникот да се појави околу 12 инчи. Повторно ресетирајте ги главите на ликовите со пролет и повторно да се соочите. 6 карактери достапни во единечни и двојни пакувања. 6 различни карактери на располагање, вклучително и : Фин Ајкула, Рекс Диносаурус, Снарл Волкот, Фанг Сабер заби Тигар, го затегнува кучето Бул и Френсис ГОРИЛА . Секое возило вклучува мотор за влечење со голема моќност што зумира повеќе од 30 стапки . изработени од трајни пластични и други висококвалитетни материјали за бесконечна забава на главата. Достапно во сетови со единечни и близнаци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

N / A Diva Cup е еднократно, менструална чаша во форма на bellвонче што се носи внатрешно и се наоѓа на ниско нив�

Овој максимум производ е едностепен болнички употреба на гермицидни средства за чистење и дезодоранс д

Acer Aspire 17.3 "лаптоп, Intel Core i7 i73632 QM, 750 GB HD, 120 GB SSD, ДВД писател, Windows 8, V3771 G73638 G87 MAII Intel Core i7 2.20 GHz процесор обезбед

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт Лавои е ум

Слатка сјајна рамка на лак, рачна свила прикажана со, "Првиот Божиќ на бебето, " и датумот Центарот има пр�

За момчето во движење, не гледајте подалеку од машката атлетска Jeanан Создадено со удобност, издржливост

Интимен момент што се потпира близу, интензитетот на потпирање на блиску и да се чувствува врската заро�

Бомбардерската јакна од Урбана Република е идеална против студено и студено време Оваа јакна ќе го задр

Серумскиот серум за безбедно и нежно веѓи помага во подобрување на изгледот на слаби, нерамни и ретки пр

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена �

Овошјето на разбојното руно е направено со памук на прстенот Еверсфт за миење на мекост по миење по миењ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Комплетен со седум различни форми и големини, The Ten Street Street Mega 7парчиња забавен сет ги опфаќа најважните р

Уживајте во кафето што се враќа со мешавина од африканско, централноамериканско, индонезиско и перуанс�

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини 30 "x 47"...

Свртете ги главите со тропскиот хавајски вкус на оваа ткаена кошула на Пацифик Марлин Хавај Се одликува

RustOleum Сигурна боја за надворешна боја + Primer нуди модерни, претходно мешани бои за да се ревитализира надв

Колекцијата „Титан“ носи модерен допир на традиционалните племенски обрасци, спарувајќи ги дизајни с�

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од страна на Маја Гурпрофесија, врамен�

Scroll