Новак
Карат Т.В. Дијамантски пасијанс 14KT прстен за ангажман на жолто злато

Карат Т.В. Дијамантски пасијанс 14KT прстен за ангажман на жолто злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 13904.00

Едноставна и зачудувачка, побарајте ја раката со овој неверојатен прстен за ангажман на дијаманти. Прекрасно изработено во жолто злато, овој прстен прикажува прекрасен тркалезен дијамантски пасијанс кој стои висок во традиционалниот амбиент со четири поени. Толку елегантно не треба дополнителна придружба, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 1 Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt прстен за ангажман на жолто злато : Тежина на дијамант : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Acer Aspire 17.3 "лаптоп, Intel Core i7 i73632 QM, 750 GB HD, 120 GB SSD, ДВД писател, Windows 8, V3771 G73638 G87 MAII Intel Core i7 2.20 GHz процесор обезбед

Од лежење наоколу до играње наоколу, тој ќе биде удобен и кул во овие графички резервоари од Гаранималс..

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Слатка сјајна рамка на лак, рачна свила прикажана со, "Првиот Божиќ на бебето, " и датумот Центарот има пр�

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Серумскиот серум за безбедно и нежно веѓи помага во подобрување на изгледот на слаби, нерамни и ретки пр

Доживејте долготрајна удобност за време на целата своја смена, облечена во Skechers, работа опуштено вклопу

Тренд (повторно) поставувачи . ќе ја сакате едноставната софистицираност на потсмев на вратот на Scoop...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Едноставно портокалова сок од портокал без ниска киселина пулпа без пулпа 100% намалена киселина чиста и�

Ниту една граница на маицата со целосна фигура на границата е удобен и поддржувачки додаток на вашата к�

Scroll