Новак
Лилија Греј 2'7 7'3 Традиционално потресено подрачје килим

Лилија Греј 2'7 7'3 Традиционално потресено подрачје килим

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1120.00

Колекцијата Лилија ги прикажува традиционалните дизајни кои се примери на безвременски стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само место на професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 1 година Ограничена гаранција на производителот. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,3 ". Само затворен. Боја : повеќебојни. Нијанси на јаглен, светло сива, бела. 2'6" x 8 'Тркач на тркач. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Модерно и еклектично, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме редовно празнење и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Вакуумите на канистер без шипки за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користат на килими, но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум. Функционален среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од колекцијата на животински свет, добијте совршено чувство на авантура со сафари со овој тркалезен кил

Колекцијата Гарит прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Берардо, без напор служат како примерна претстава н�

Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата Simply Daisy 2 'x 3' Совршен килим од портокал пеп

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Катано, без напор служат како примерна претстава на

Во одредени периоди од годината, полињата цветаат во прекрасни меки бели Тоа е инспирацијата зад килимо

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг Со неутрална палет

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

Додадете елемент на стил во внатрешната и надворешната област со зачудувачка колекција на килими...

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

Исто така, се применува миење на цревата, едноставно измијте го со црево и оставете да се исуши! Набори и

Инспирирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Забавниот, рачно нацртан квалитет на овој килим со современа област додава допир на едноставна софисти�

Колекцијата Хуан прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со з

Овој килим создава удобно, но шик поставување на вашиот омилен простор за живеење со совршено комбинира

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Колекцијата Ostomanson Oscar нуди килими и килими со тркач кои се функционални и декоративни за да придонесат т

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Нагласете ја вашата кујна со веселите цвеќиња од земјата на пионерската жена цветање цвеќиња, дизајнир�

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор...

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни...

Колекцијата Алиса ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со медалјонот во Бомбај со едноставно Daisy 2 'x 3' Лиго

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Набари, без напор служат како примерна претстава на

Scroll