Новак
Лолои II Бјанка колекција Биа-океански зачин, апстрактна област килим 11'-6 15 '

Лолои II Бјанка колекција Биа-океански зачин, апстрактна област килим 11'-6 15 '

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 392.32

Намалување на моќност од полипропилен и полиестер куп во Турција, колекцијата Бјанка е конструирана за да издржи тежок сообраќај на нозете. Од современи дизајни до традиционални обрасци, оваа високо издржлива колекција нуди опција за сите стилови на дизајн. Мешање на современ и традиционален дизајн Колекцијата Бјанка без напор ќе го ревитализира вашиот простор за украси . Трајни во градежништвото, колекцијата Бјанка е моќност на полиестер и полипропилен. Нуди долг живот, одржувајќи ја својата текстура, боја и целокупната убавина за наредните години . Примерна претстава на современиот дизајн, апстрактните обрасци оставаат софистициран и рафиниран впечаток кој е многу разноврсен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со медалјонот во Бомбај со едноставно Daisy 2 'x 3' Лиго

Стилот и софистицираноста се среќаваат со килимот на мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот во природна розо

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Берардо, без напор служат како примерна претстава н�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Катано, без напор служат како примерна претстава на

Колекцијата Демитриос ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременс

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Колекцијата на ложата нуди изглед сигурен дека ќе го надополни изгледот на ложата со елементи за дизајн

Исто така, се применува миење на цревата, едноставно измијте го со црево и оставете да се исуши! Набори и

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг Со неутрална палет

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години Придоб�

Scroll