Новак
Loomaknoti vemoa avonako 3 '5' сив геометриски килим за акцент на затворен простор

Loomaknoti vemoa avonako 3 '5' сив геометриски килим за акцент на затворен простор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 603.04

Забавниот, рачно нацртан квалитет на овој килим со современа област додава допир на едноставна софистицираност во вашата канцеларија, дневна соба или спална соба со леснотија. Издолжените дијаманти создаваат лабава шема на треска низ овој уникатен килим во разноврсни бои кои работат беспрекорно со широк спектар на стилови на украси. Гостите ќе се радуваат во мекото чувство под нозете и ќе сакате колку е лесно да се одржува. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а кадифен куп на супер-мека полиестерско предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Овој прекрасно ткаен килим ќе се одвива добро во која било област од вашиот дом - дури и обични простори со висок сообраќај и области за јадење со висок ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека ќе го одржи својот исклучителен дизајн и богата боја за наредните години. Машината направена со 100% полиестер. Поддршка на памук . Геометриска шема на сива/крем, покривајќи 17,22 квадратни метри . 1.18 Висината на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . Точна големина на производот : 3’3 ”x 5’3”. LOMAKNOTI INDOOR ARIAND AREANDESS Подобрете го вашиот стил на украс за дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Лејла е традиционална и безвременска, со убав дизајн на живеење што го доловува духот на ки�

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

Колекцијата „Уметноста на јазолот“ е колекција на килим со модерен дизајн Совршен додаток за секој до�

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

Уникатниот дизајн во комбинација со нијанси во боја што се наоѓаат во природата го прават килимот во об�

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 3 'x 5' кармин розово летно време закотвен килим од н

Окс Беј Неутрален геометриски подрачје килим, сива / крем, 7 '10 "x 10' 9" изработена од 100% полиестер со поддр�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Лекси, без напор, служат како примерна претстава на �

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Оукура, без напор служат како примерна претстава на

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quetzai, без напор, служат како примерна претстава на со

Колекцијата Гарит прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Нагласете ја вашата кујна со веселите цвеќиња од земјата на пионерската жена цветање цвеќиња, дизајнир�

Колекцијата на ложата нуди изглед сигурен дека ќе го надополни изгледот на ложата со елементи за дизајн

Оваа област на граничен стил без напор ја подобрува вашата матична канцеларија, јадење област или дневн

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Берардо, без напор служат како примерна претстава н�

Колекцијата Лилија ги прикажува традиционалните дизајни кои се примери на безвременски стилови на еле�

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми Обидете се со модере�

Колекцијата Ostomanson Oscar нуди килими и килими со тркач кои се функционални и декоративни за да придонесат т

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Набари, без напор служат како примерна претстава на

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Додадете елемент на стил во внатрешната и надворешната област со зачудувачка колекција на килими...

Колекцијата Алиса ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг Со неутрална палет

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Во одредени периоди од годината, полињата цветаат во прекрасни меки бели Тоа е инспирацијата зад килимо

Scroll