Новак
4 w 4 H 8'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум махагони

4 w 4 H 8'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум махагони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие специјализирани полиуретански греди со рачно вградени, лесни со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед Користете ги нашите ст�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Scroll